NEDEN BİZ

basinda-biz       kurucumuz       nedene-biz
Bir kurumu araştırırken önce KURUCUSUNA, sonra MÜDÜRÜNE ve daha sonra da KADROSUNA  bakmalı ve ona göre karar vermelisiniz. KURUCUSU hizmet erbabı, işini bilen bir kişilik ise o Kurumun Müdürü işinin ehli;  işinin ehli olan Kurucu ve Müdürün kadrosu da  kesinlikle çalışkan ve kalitelidir. O kurumdan en iyi hizmeti alırsınız ve pişman olmazsınız. Bu arada uygulanan programın ON LINE olması, seçeneklerin fazla olması, eğitmen tarafından günlük takip edilebilir olması, HİPOKAMPÜSÜ çalıştırabilmek için paritmetik programa sahip olması çok önemlidir.

Bizim temsilcilik aldığımız MELİK DUYAR, hem zekası, hem çalışkanlığı, hem de dürüstlüğü ile kendini kanıtlamış, işini severek yapan ve kurumunu her geçen gün geliştiren bir kişiliktir. Beyin ve Hafıza konusuna ömrünü vakfetmiş, ülkesinin insanlarına bilgi birikimini aktarmak için çabalayan bir şahsiyettir. Kurucumuz Vedat Şahin de gene 23 yıllık Dershane geçmişi ile kendinden söz ettiren, Ankara’nın bilinen ve tanınmış bir simasıdır. Diğer Rakip firmalarla bizi mukayese ettiğinizde bu farkı görmeniz gerekir. Göremiyorsanız illa bize gelmeniz için bir neden yok demektir. O zaman sıradan bir yere göndereceksiniz. Bu durumda da, çocuğunuzun geleceğini sıradanlaştıracak, çocuğunuzun geri gelmesi mümkün olmayan zamanını boşa harcamış olacaksınız.

Unutmayın: VAKİT NAKİTTİR. FIRSATLARI YERİNDE VE ZAMANINDA DEĞERLENDİRMEK GEREKİR. GEÇEN ZAMANI GERİ GETİRMEK MÜMKÜN DEĞİLDİR. ÖZELLİKLE MENTAL ARİTMETİK, ERGENLİK DÖNEMİNDEN ÖNCE VE İYİ BİR KURUMDAN ALINMASI GEREKEN, ÇOCUKTA OLAĞANÜSTÜ GELİŞMELER SAĞLAYACAK BİR BEYİN EGZERSİZLERİ PROGRAMIDIR. BU PROGRAM SADECE BU GÜNE DEĞİL, TÜM HAYATINA KATKI SAĞLAYACAK, ÇOCUĞUNUZUN UFKUNU AÇACAKTIR.