Yaz Okulu

yazokuluyaz-okulu

New Oxford English Yaz okulu

Çocuklarımızın yaz tatilini biraz ders biraz eğlence ile geçirmeleri, onlara tatil modunu yaşatırken aynı zamanda sıkmadan ve farkına varmadan özellikle ingilizce ve matematiksel  zeka gibi konularda destek sağlamakta ve yeni öğretim yılına adaptasyonunu kolaylaştırmaktadır.

İNGİLİZCE YAZ OKULUNDA 1. dönemde  Sayın Melik Duyar’ın geliştirdiği ve bu sene piyasaya sunduğu MEGA ENGLISH setinin bir bölümü öğretilecektir. Hafıza Teknikleriyle en çok kullanılan 200 kelimenin öğretilmesi ve cümle içinde kullanılması sağlanacaktır. Önce seviyeler tespit edilecek, her öğrenci kendi seviyesine uygun kur da eğlenerek ingilizce öğrenecektir. İkinci dönemde ise ilave 200 kelime daha öğretilecek ve bu kelimelerin cümle içinde kullanımları sağlanacaktır.  Ayrıca öğrendiklerini unutmama tekniği olan SİSTEMATİK TEKRAR ile öğrendikleri de pekişmiş olacaktır.

Çocuklarımız pazartesi- Salı günleri ders görecekler, Çarşamba günleri aktiviteye katılacaklar, perşembe- Cuma günleri öğrendiklerinin pratiğini yapacaklar, cumartesi-pazar günleri aile ile beraber vakit geçireceklerdir. Böylece hem ders hem eğlence bir arada gidecektir.

 

Mental Aritmetik Yaz Okulu

Mental Aritmetik Yaz okulunda 5-11 yaş arası çocuklara, zaten eğlenceli olan MENTAL ARİTMETİK PROGRAMININ toplama kısmı verilirken, aynı zamanda, DÜZGÜN OKUMA, ZEKA OYUNLARI, KENDİNİ İFADE ETME ALIŞKANLIKLARI, DRAMA VE GÖRGÜ KURALLARI gibi konular anlatılmaktadır.

Bu Grupta da haftanın 2 günü( pazartesi-salı günleri) ders, çarşamba günü aktivite, haftanın diğer 2 günü ( Perşembe-Cuma günleri) ders olacak, çocuk cumartesi-pazar günleri aile ile vakit geçirecektir.